Partners: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
=Partners= | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| | |[[File:Gbif logo 1.gif|center|300px]] | ||
| | |[[File:Synthesys heading.png|center|300px]] | ||
| | |[[File:GGI logoHorizontal RGB black.jpg|center|300px]] | ||
| | |- | ||
|[[File:Esbb.png|center|300px]] | |||
|[[File:FrozenArk thumb.jpg|center|300px]] | |||
|[[File:ISBERLogos sm.png|center|300px]] | |||
|- | |||
|[[File:Aboln Logo.png|center|300px]] | |||
|[[File:Cbol.jpg|center|300px]] | |||
|[[File:Eol.jpg|center|300px]] | |||
|- | |||
|[[File:Gbol.png|center|300px]] | |||
|[[File:Go.png|center|300px]] | |||
| | |||
|- | |||
|} | |||
=Current Funding= | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
|[[File:Synthesys heading.png|center|300px]] | |||
|[[File:Dfg logo blau.jpg|center|300px]] | |||
|} | |} | ||








